Top
.
 
 
 
 
    مراحل جذب دانش آموزان ورودی:
 
 
 
   برای دریافت اطلاعیه ها و اخبار ورودی های کلاس هفتم ، عبارت : elmi7_403  را در سامانه شاد جستجو کرده و عضو کانال اطلاع رسانی شوید.یا اینجا کلیک کنید.
         
مراحل و شرایط ثبت نام را در این صفحه و گروه اطلاع رسانی ورودی هفتم در سامانه شاد پیگیری کنید..
 
  1- ارزیابی علمی دانش آموزان به صورت آزمون های عملکردی و عملی در ایستگاه های مختلف ( ادبی ، فرهنگی ، هنری ، هدیه های آسمانی ، آزمایشگاه علوم ، کارو فناوری و ریاضی و علوم خواهد بود.)
 
  2- چند ویدیوی تربیتی در خصوص روانشناسی نوجوان ، تربیت جنسی نوجوان ، زیست بوم نوجوان ،تعامل با نوجوان ، در اختیار والدین محترم قرار داده خواهد شد و در زمان آزمون عملکردی ، از والدین محترم نیز سوالاتی از ویدیوهای یاد شده پرسیده خواهد شد. (حضور پدر و مادر در حد یک ساعت در روز مصاحبه علمی الزامی است.) 
برای دریافت محتوای آموزشی تربیت نوجوان ، در پیام رسان ایتا عبارت : elmi7_403  را جستجو کرده و عضو کانال آموزش خانواده شوید. یا اینجا کلیک کنید.
 
نکته خیلی مهم:
  بدیهی است که به علّت محدودیت گنجایش، توفیق ثبت‌نام نهایی تمام مراجعین را نخواهیم داشت و شورای پذیرش براساس امتیازات، اولویت‌ها و معیارهای مدرسه، امکان انتخاب تعداد محدودی از متقاضیان را دارد. بنابر این تقاضا می‌کنیم که هیچگونه وعده‌ ثبت‌نام به فرزندتان ندهید و درباره‌ نحوه‌ احتمالی پذیرش و یا مصاحبه، وی را مضطرب و نگران نسازید، به گونه‌ای که در صورت عدم پذیرش وی به هر علّت ممکن، احساس ناکامی و شکست ننماید. در غیر این صورت مسؤولیت بروز دشواری‌های تربیتی و تحصیلی، به عهده‌ والدین دانش‌آموز خواهد بود. لذا با توجه به کثرت متقاضیان ضروری است مراتب ثبت نام ایشان را در مدارس دیگر پیش بینی نمایید.
 
 
انتخاب روز اردوی علمی فرهنگی ( مصاحبه علمی دانش آموز) 
زمان برگزاری  مصاحبه و آزمون عملکردی هر داوطلب بعد از تکمیل فرایند پیش ثبت نام، توسط ولی محترم انتخاب خواهد شد.
 مصاحبه و آزمون عملکردی به شکل اردوی یک روزه از تاریخ 17 لغایت 20 خرداد ماه، با انتخاب یک روز توسط ولی محترم، انجام خواهد شد. 
 
هزینه اردوی علمی هر دانش آموز 300 هزار تومان می باشد . لازم است ولی محترم این مبلغ را به شماره کارت :  5029088800022932  واریز کرده و تصویر شماره فیش را از طریق لینکی که برای ولی محترم پیامک می شود برای مدرسه ارسال نمایید.
 
 
 
                   جهت مشاهده توضیحات مدیرمحترم دبیرستان  اینجا کلیک نمایید   
       
                    جهت آشنایی بیشتر با دبیرستان علمی و فعالیت ها اینجا کلیک کنید. 
 
                
    
      جهت انجام پیش ثبت نام الکترونیکی  اینجا کلیک نمایید.