درج مطلب2  
z
 
    مراحل جذب دانش آموزان ورودی:
 
 
     با سلام مراحل انجام پیش ثبت نام کاملا به صورت اینترنتی و از تاریخ 26 فروردین 1402 انجام خواهد شد.
  
زمان و ظرفیت پیش ثبت نام کلاس هفتم به پایان رسیده است.
 
 
   برای دریافت اطلاعیه ها و اخبار ورودی های کلاس هفتم ، عبارت : elmischool7_402  را در سامانه شاد جستجو کرده و عضو کانال اطلاع رسانی شوید.
         
مراحل و شرایط ثبت نام را در این صفحه و گروه اطلاع رسانی ورودی هفتم در سامانه شاد پیگیری کنید..
 
  1- ارزیابی علمی دانش آموزان به صورت آزمون های عملکردی و عملی در ایستگاه های مختلف ( ادبی ، فرهنگی ، هنری ، هدیه های آسمانی ، آزمایشگاه علوم ، کارو فناوری و ریاضی و علوم خواهد بود.)
 
  2- چند ویدیوی تربیتی در خصوص روانشناسی نوجوان ، تربیت جنسی نوجوان ، زیست بوم نوجوان ،تعامل با نوجوان ، در اختیار والدین محترم قرار داده خواهد شد و در زمان آزمون عملکردی ، از والدین محترم نیز سوالاتی از ویدیوهای یاد شده پرسیده خواهد شد. (حضور پدر و مادر در حد یک ساعت در روز آزمون الزامی است.) 
برای دریافت محتوای آموزشی تربیت نوجوان ، در پیام رسان ایتا عبارت : elmischool7_402  را جستجو کرده و عضو کانال آموزشی شوید.
 
نکته خیلی مهم:
  بدیهی است که به علّت محدودیت گنجایش، توفیق ثبت‌نام نهایی تمام مراجعین را نخواهیم داشت و شورای پذیرش براساس امتیازات، اولویت‌ها و معیارهای مدرسه، امکان انتخاب تعداد محدودی از متقاضیان را دارد. بنابر این تقاضا می‌کنیم که هیچگونه وعده‌ ثبت‌نام به فرزندتان ندهید و درباره‌ نحوه‌ احتمالی پذیرش و یا مصاحبه، وی را مضطرب و نگران نسازید، به گونه‌ای که در صورت عدم پذیرش وی به هر علّت ممکن، احساس ناکامی و شکست ننماید. در غیر این صورت مسؤولیت بروز دشواری‌های تربیتی و تحصیلی، به عهده‌ والدین دانش‌آموز خواهد بود. لذا با توجه به کثرت متقاضیان ضروری است مراتب ثبت نام ایشان را در مدارس دیگر پیش بینی نمایید.
 
انتخاب روز اردوی علمی فرهنگی ( مصاحبه علمی دانش آموز) 
والدین محترم لطفا یکی از تاریخ های زیر را انتخاب کرده و برای انجام مصاحبه علمی طبق تاریخ انتخابی خود در مدرسه حاضر باشید.
هر دانش آموز فقط باید یک تاریخ را انتخاب کند.
هزینه اردوی علمی هر دانش آموز 250 هزار تومان می باشد . لازم است ولی محترم این مبلغ را به شماره کارت : ۶۰‌۳۷۶۹۱۹۹۰۴۳۰۵۶۳ واریز کرده و شماره فیش را در آدرس زیر تایپ و در روز مراجعه فیش واریزی را تحویل مسئول پذیرش دهند.
 
 
                   جهت مشاهده توضیحات مدیرمحترم دبیرستان  اینجا کلیک نمایید   
       
                    جهت آشنایی بیشتر با دبیرستان علمی و فعالیت ها اینجا کلیک کنید. 
 
                  جهت اردوی مجازی دبیرستان پسرانه علمی اینجا کلیک کنید.
    
      جهت انجام پیش ثبت نام الکترونیکی  اینجا کلیک نمایید.